INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:54 | czwartek | 29.09.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Ochrona Ikei wyrzuciła Karolaka ze sklepu za brak maseczki! Aktor zrobił awanturę!

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 września

Najlepsza polska opera

28 września 1865 r. Ognisty mazur i aria o starym zegarze. Ale nie tylko to stanowi o sukcesie najlepszej polskiej opery. Była nośnikiem patriotyzmu. I...

Koniecznie przeczytaj

Popularny aktor Tomasz Karolak nie mógł zrobić zakupów w sklepie sieci Ikea z powodu braku maseczki. Artysta zrobił w sklepie karczemną awanturę, powołując się m.in. na konstytucję.

Aktor uznał, że skoro ma aktualne badania z których wynika, że nie jest nosicielem koronawirusa, to może wejść do sklepu sieci w Warszawie bez maseczki. Zdziwił się.

- reklama -

– Właśnie zostałem wyproszony ze sklepu IKEA dlatego, że nie zasłaniałem maseczką ust i nosa. Mimo że mam z badania krwi, że wszystko jest w porządku, bo egzystuję na planach filmowych. Chcieli wezwać policję, a to ja powinienem to zrobić, ponieważ bezpodstawnie usunięto mnie ze sklepu. A zakrywanie maseczką ust i nosa jest, jak wiadomo, sprzeczne z konstytucją i jest tylko zaleceniem. Poza tym jestem człowiekiem, który dba o własne zdrowie i chyba prędzej bym się od ochroniarza zaraził. (…) Cały idiotyzm tej sytuacji polega na tym, że bezczelny ochroniarz przyczepia się do mnie i wyprasza mnie z kierowniczką ze sklepu, a wszyscy w restauracji IKEA kupują i jedzą bez maseczek – mówił poirytowany na InstaStory.

Jakiś czas temu informowaliśmy o komunikacie wydanym przez wielkie sieci sklepów, w tym sieć Ikea, w którym czytamy, że klienci do sklepów będą wpuszczani tylko w maseczkach.

Czytaj więcej: Wielkie sieci handlowe wydały ważny komunikat! Tesco, Biedronka czy Ikea apelują do klientów

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Profesor Bralczyk na cenzurowanym  

Prof. Jerzy Bralczyk to wybitny znawca języka polskiego. Właśnie został ocenzurowany, a jego wykład usunięty z internetu. Okazało się,...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx