INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:51 | poniedziałek | 22.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

AGROunia wciąż protestuje. Obornik pod domami posłów popierających “piątkę dla zwierzą”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

W niedzielny poranek, niektórzy z posłów PiS, głosujący za przyjęciem projektu ustawy znanej pod nazwą “piątka dla zwierząt”, mogli znaleźć na swoim ogrodzeniu banery z hasłem: “zdrajca polskiej wsi” a przed furtką – wysypany z przyczepy obornik.

Doświadczyli tego m.in posłowie:. Kazimierz Gwiazdowski, Zbigniew Babalski oraz Piotr Polak. Rolnicy AGROunii wieszali wspomniane banery również na terenie miejscowości, z których politycy się wywodzą.

- reklama -

Na portalach społecznościowych aktywiści związku wyjaśniali: “tak się kończy głosowanie przeciwko polskim rolnikom”.

Portal farmer.pl przytacza słowa Michała Kołodziejczaka, który pod domem posła Polaka mówił o zdradzie polityków, wskazując, że w czasie kampanii wyborczej agitowali, by na nich głosować.

Inny aktywista AGROunii, Mateusz Kacperkiewicz, jak sam siebie określa, koordynator AGROunii, młody rolnik – student, producent zbóż i hodowca trzody chlewnej, zamieścił na Twitterze zdjęcia przedstawiające efekty niedzielnych działań protestujących rolników.

- reklama -

Źródło: Farmer.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx