INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

12:26 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Rektor WUM o ministrze zdrowia: “Ma do mnie inny żal”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

W rozmowie z “Dziennikiem Gazetą Prawną”, rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prof. Zbigniew Gaciong, mówił o sprawie szczepień celebrytów w podległej mu placówce i politycznym charakterze afery.

W kontekście pytań o jego dymisję, prof. Gaciong podkreślił, że sprawy, które miałaby być powodem tej decyzji, w żaden sposób nie podlegają jego nadzorowi.

- reklama -

Wskazując na wspomniany aspekt polityczny dodał: “minister zdrowia, który publicznie nawołuje mnie do dymisji, ma do mnie inny żal”.

Wyjaśnił, że jest on powodowany udziałem w konferencji prasowej okręgowej izby lekarskiej, która odbyła się w rocznicę protestu rezydentów na terenie WUM.

Zaprzeczając, by wiedział, że konferencja przerodzi się w polityczną manifestację, informując, że przeprosił ministra, zapewnił:

- reklama -

“Ja się nie angażuję politycznie. Mnie zależy na tym, żeby wydobyć uczelnię i nasze szpitale z kłopotów finansowych” – zaznaczył prof. Gaciong.

Źródło:dziennik.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx