INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:01 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Doradca ministra Czarnka o polityce oświatowej: Potrzebujemy „Właściwego wychowania kobiet”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Minister Przemysław Czarnek podpisał kierunki polityki oświatowej. Szczegóły tego programu nie zostały jeszcze ujawnione, ale sporo o tym mówił doradca Czarnka, Paweł Skrzydlewski. W rozmowie z „Naszym Dziennikiem” Skrzydlewski mówił, że wychowanie do życia w rodzinie ma być „osadzone na zdrowej antropologii, która widzi w człowieku osobę, a nie wyłącznie płeć”.

– Tylko dzięki cnotom społecznym możemy uzyskać człowieka dojrzałego, czyli takiego, który umie spełniać dobro – przekonuje Skrzydlewski. A z kolei tego podstawą jest „zdrowa rodzina, oparta na monogamicznym nierozerwalnym związku mężczyzny i kobiety”. I w tym celu potrzebujemy „właściwego wychowania kobiet, a mianowicie ugruntowanie dziewcząt do cnót niewieścich”. Tymczasem w kulturze obserwujemy „bardzo niebezpieczne zjawiska moralne i religijne”, i „zepsucie duchowe kobiety”.

- reklama -

To zaś z kolei owocuje próżnością i egotyzmem. – Jeśli takie postawy się upowszechnią, to jednocześnie zabija się rodzinę, zamyka się na płodność – przekonuje dr Skrzydlewski.

– Musimy za wszelką cenę podporządkować wszystkie treści, które są w edukacji, dobru człowieka. Co z tego, jeśli człowiek ma ogromną wiedzę w różnych dziedzinach życia, a jednocześnie jest zdeprawowany i zły – dodał doradca Czarnka.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x