INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

01:05 | czwartek | 19.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Nie żyje mężczyzna, który strzelił sobie w głowę pod KPRM. Zostawił list

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Media informują o incydencie, który miał miejsce w Białym Miasteczku, w którym medycy protestują pod kancelarią premiera. Podczas konferencji prasowej, mężczyzna strzelił sobie w głowę. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Ok. godziny 10.20 w Białym Miasteczku doszło do samookaleczenia około 70-letniego mężczyzny, który został przewieziony do szpitala. Mężczyzna nie ma związku z protestem, jest osobą postronną. Policja nie potwierdza, że została użyta broń – powiedział Rzeczpospolitej komisarz Rafał Retmaniak ze stołecznej policji.

- reklama -

Media donoszą, że mężczyzna jest pacjentem onkologicznym, a swoim gestem chciał zaprotestować przeciwko fatalnej sytuacji w służbie zdrowia.

Stacja RMF FM donosi natomiast, że mężczyzna zostawił list w którym napisał, że protestuje wobec politycznej formy protestu środowiska lekarskiego.

Według nieoficjalnych informacji RMF FM starszy mężczyzna to emerytowany wojskowy. Policja znalazła przy nim dwie sztuki broni i list pożegnalny. Napisał w nim m.in., że to protest przeciwko strajkowi medyków, który jego zdaniem jest polityczny – informuje RMF FM.

- reklama -

Źródło: RMF FM

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Krzywoj
18.09.2021 16:11

Miał rację tylko szkoda,że wybrał tak drastyczna formę protestu.Ten strajk to polityczna nagonka na rząd,który wprowadził duże podwyżki dla służby zdrowia.strajkujący to stado anty polaków i Polski.Wyeksportować ich do Łukaszenki on ich nauczy moresu.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemcy karzą czy kpią z ofiar swoich zbrodni?

Najpierw masowo uwalniali zbrodniarzy i ich kryli. Teraz odstawiają szopkę z procesami, z których nic nie wynika. W Niemczech powoli...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x