INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

18:56 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Polska może otrzymać pierwsze środki z KPO! Komisja Europejska stawia jednak warunek

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Zaczęło się od drewnianego kościółka i kamiennej strażnicy

9 sierpnia 1382 r. Zaczęło się zwyczajnie – od sprowadzenia do Polski szesnastu zakonników. Nie wiadomo dokładnie, kto tego dokonał, chociaż większość historyków wskazuje na...

Koniecznie przeczytaj

Na przełomie roku Polska może otrzymać pierwsze pieniądze z Krajowego Planu Odbudowy. Kwota 4,7 mld euro, może powędrować na polskie konto pod pewnym warunkiem, stawianym przez Komisję Europejską.

Dziennik „Rzeczpospolita” pisze na swoich stronach, że Polska będzie mogła otrzymać pierwsze pieniądze z KPO, jeśli pisemnie zobowiąże się do likwidacji Izby Dyscyplinarnej przy premierze.

- reklama -

Według ustaleń gazety, do przelania pierwszej raty miałoby dojść w ciągu dwóch miesięcy od porozumienia z KE.

Jeśli pomimo pisemnych zapewnień i po otrzymaniu pieniędzy Izba Dyscyplinarna nadal będzie funkcjonować, Polska nie otrzyma kolejnych rat.

Źródło: Rzeczpospolita

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Tomasz Jasiński
04.10.2021 11:30

“Gdy dla tymczasowego bezpieczeństwa zrezygnujemy z podstawowych wolności, nie będziemy mieli ani jednego, ani drugiego.”
Warzą się naszego państwa losy. Czy po dokonanych przez rządzących wyborach będzie jeszcze istnieć państwo polskie, które ma tysiącletnią historię, które rozpoczęło się wraz z jego chrztem?! Czy nie będzie to urząd – widmo?! A nasza Ojczyzna – w całości, nie tylko w swym politycznym decorum – nie stanie się jedynie wirtualną Polską?!
Drodzy rządzący. “Wolność to nie ulga, ale to trud wielkości”. Niestety, już tyle razy z tego trudu wielkości nie zdaliście egzaminu, może teraz?!

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Trolling po teksańsku

Teksas się nie patyczkuje z lewakami. Właśnie to udowodnił, doprowadzając potężny Nowy Jork do szału. Co zrobił? Nadgraniczny Teksas jest...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx