INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

23:06 | niedziela | 14.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Trump rozpoczyna walkę o dostęp do Twittera! „To wielkie zagrożenie dla otwartej, demokratycznej debaty”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

14 sierpnia

Ostatnia chrystianizacja w Europie

14 sierpnia 1385 r. Dla Polaków to dowód współpracy, dla Litwinów bardzo często – zdrady. Akt Unii w Krewie został wydany przez wielkiego księcia litewskiego...

Koniecznie przeczytaj

Były prezydent USA rozpoczyna walkę do dostęp do serwisu społecznościowego Twitter. Donald Trump mówi o poważnym zagrożeniu dotyczącym wolności słowa.

Trump zwrócił się w piątek do sędziego federalnego stanu Floryda o wstępny nakaz przywrócenia konta na Twitterze zablokowanego po zamieszkach na Kapitolu 6 stycznia.

- reklama -

Władza, jaką Twitter sprawuje nad dyskursem politycznym w naszym kraju, jest niczym nieograniczona, a kontrola, jaką nad nim rozciąga, nie znajduje precedensu w przeszłości. To wielkie zagrożenie dla otwartej, demokratycznej debaty — napisali we wniosku adwokaci Donalda Trumpa.

Oprócz Twittera, konta Trumpa zostały usunięte również serwisów Facebook i YouTube.

Prawnicy reprezentujący Trumpa podkreślali w nim m.in., że pozycja Facebooka czy Twittera „urasta do rangi aktora państwowego”.

- reklama -

Serwisy społecznościowe w tej chwili nie chcą komentować sprawy pozwu.

Czy Trumpowi uda się wrócić do mediów społecznościowych?

Źródło: PAP

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

3 KOMENTARZE

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
03.10.2021 16:23

Widać jak na dłoni kto ma naprawdę władzę – właścicele mediów będący w rękach psychopatycznych globalistów decydują o kształcie świata. Zapomnijcie o ”demokracji” – to tylko puste słowo.

Tomasz Jasiński
04.10.2021 12:03

Na michnikowszczyzny portalu Trójmiasto ukazywać swoich opinii w ogóle nie mogę, a na polskojęzycznych niemieckich zwyczajnie nie warto – zwolenników PiS i katolików opinie jeśli wejdą, to od razu są umieszczane dalekoooo… Czyli i w Polsce lewaków władza, jaką ONI sprawują nad dyskursem politycznym czy religijnym w naszym kraju, jest w bolszewickim stylu, tam otwartej, demokratycznej debaty po prostu nie ma.
A demokracja jest wtedy i tylko wtedy, kiedy nie ma cenzury, jest wolność słowa. Niestety, o demokrację nie tylko PiS nie chce walczyć, ale i Konfederacja.

Monsignore
04.10.2021 13:07

Do redakcji CAI24: mam do Państwa prośbę, abyście nie rozdzielali reklamami komentarzy i ich ocen przez internautów.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Kapitalizm w Nowym Porządku Świata

Seria tyleż poważnych, ile sztucznie wywołanych kryzysów globalnych wieszczy nadejście nowego porządku świata. Czy porządek ten rzeczywiście nadejdzie i zamieni...

Przeczytaj jeszcze to!

3
0
Podziel się z nami swoją opiniąx