INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

17:03 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Rząd wybuduje zaporę na granicy z Białorusią!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Rząd chce zbudować nowe i lepsze zabezpieczenia na granicy z Białorusią. Do Sejmu trafiła właśnie nowa ustawa w tej sprawie.

Na granicy ma powstać mur, który będzie stanowić zaporę przed nielegalnymi imigrantami.

Według informacji „Dziennika Gazety Prawnej” rząd, który przyjął projekt ustawy, na inwestycję miał zabezpieczyć kwotę 500 mln złotych, która mogłaby być wydatkowana do połowy 2022 roku.

Nie wiadomo jednak, ile dokładnie może kosztować budowa zapory, a eksperci przekonują, że cena może być wyższa.

Wydatek jak widać jest ogromny, jednak zdaniem Ministerstwa Obrony Narodowej, budowa zapory znacznie zwiększy bezpieczeństwo Polski przy granicy z Białorusią.

Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
13.10.2021 12:28

Aby na słowach i przekrętach się nie skończyło. I żeby nie było jak w filmie Bareji:
(parafraza) – Powiedz mi, po co jest ten MUR? Przecież każdy przelezie! – Właśnie, po co? – Otóż to. Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten MUR? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest MUR na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym MUREM? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest NASZ NARODOWY GRANICZNY MUR, który sobie zardzewieje, rozpadnie się, do końca przyszłego roku na świeżym powietrzu. I co się wtedy zrobi? – Protokół zniszczenia. – Zapamiętaj: Prawdziwe pieniądze zarabia się na drogich, kryzysowych inwestycjach…

Ostatnio edytowany 15 dni temu przez Zygmuś
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Polska celem wizowego najazdu Rosjan?

Kryzys dyplomatyczny pomiędzy Waszyngtonem i Moskwą sprawił, że moskiewska ambasada USA zaprzestała wydawania wiz Rosjanom. Decyzją Departamentu Stanu wszyscy...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x