INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

12:27 | sobota | 04.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Oficjalne stanowisko warszawskiego Ratusza?

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Bezpośrednio po Marszu Niepodległości warszawski Ratusz poinformował, że nie będzie podawał liczby uczestników. Dlaczego? Tego nie wyjaśnił, ale łatwo się domyślić – co ma powiedzieć? Jeśli garstkę na spędzie Tuska na Placu Zamkowym określił jako 100 tys. osób, to co miał powiedzieć o morzu biało-czerwonych flag?
Marsz Niepodległości nie pozostał jednak bez komentarza ze strony Ratusza. Ciężar ten wzięła na swoje barki wiceprezydentka Warszawy Aldona Machnowska-Góra, prywatnie – córka Konstantego Machnowskiego, byłego komendantem komisariatu Milicji przy Jezuickiej w Warszawie, na którym milicjanci zakatowali Grzegorza Przemyka.
Machnowska „podała dalej” wpis na Twitterze o Marszu Niepodległości: „Marsz wstydu. Państwowy marsz wstydu”. Jego autor napisał jeszcze: „Polacy to psychopaci je***ni” (bez gwiazdek). W twitterowej społeczności takie „podanie dalej” wpisu oznacza utożsamienie się z jego treścią, zwłaszcza, gdy podaje się go bez komentarza odcinającego się od jego treści. Tak więc można się domyślać że dla Aldony Machnowskiej Polacy to „je…ni psychopaci”, szczególnie ci, którzy wzięli udział w Marszu Niepodległości. Co ciekawe, ten milicyjny wypierdek nie ma sobie nic co zarzucenia i uważa, że ma rację.
Czy po tym wpisie ktoś jeszcze ma wątpliwości, że w Marszu Niepodległości idzie trzecie pokolenie AK zwalczane przez trzecie pokolenie UB? Warszawski Ratusz w żaden sposób nie odciął się od komentarza Machnowskiej, co pozwala przypuszczać, że w pełni je podziela. Czas na zmianę władz Warszawy. Pogońmy tych śmierdzących fekaliami fachowców od pękniętej rury.

3 KOMENTARZE

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Monsignore
28.10.2021 00:07

Ano właśnie! Zasada Kalego ma w tym przypadku kapitalne zastosowanie

gru
28.10.2021 14:34

Czuchnowski do wora wór do jeziora !!!

grom52
17.11.2021 08:27

Wreszcie ! Ile można dawać się ciągle popychać i szturać tym cholernym komuchom z euroburdelu. Wyjdziemy na ulicę – a jak będzie trzeba to odwiedzimy ich w ich europejskim gnieździe.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

To nie była „katastrofa”

Dr hab. Jacek Wójcik, emerytowany pracownik naukowy Instytutu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk, opublikował w najnowszym numerze „The Journal of...

Przeczytaj jeszcze to!

3
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x