INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

00:53 | poniedziałek | 06.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Niemiecki kontrwywiad ostrzega przed zamachami islamskich terrorystów

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Dyrektor Urzędu Ochrony Konstytucji apeluje do Niemców o zwracanie szczególnej uwagi na podejrzane zachowania. Przyczyną ostrzeżenia jest ogromne zagrożenie islamskim terroryzmem.

„W świetle ostatnich wydarzeń we Francji i Austrii, wszyscy Niemcy, a szczególnie organy bezpieczeństwa muszą zwiększyć czujność ze względu na niebezpieczeństwo ataków terrorystycznych”. Taki komunikat przekazał dyrektor BfV w wywiadzie opublikowanym 5 listopada przez Telewizję ARD.
Thomas Haldenwang ujawnił również, że funkcjonariusze wszystkich służb bezpieczeństwa intensywnie pracują nad lokalizacją „wszystkich rozpoznanych dotychczas niebezpiecznych elementów”. Według ARD dyrektor BfV ma na myśli islamskich radykałów wpisanych w policyjną kartotekę.

Jednocześnie szef Urzędu Ochrony Konstytucji wyraził przekonanie, że wśród nich znajdują się na pewno jednostki, które w planują dokonanie zamachu terrorystycznego na terenie Niemiec.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne inwestycje w projekt medialny Donalda Trumpa

Nowa firma Donalda Trumpa zajmująca się mediami społecznościowymi, wraz z partnerskim funduszem restrukturyzacyjnym, podpisały z inwestorami instytucjonalnymi gigantyczne umowy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x