INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:07 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Islamscy terroryści rządzą francuskimi przedmieściami

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Macron musiał wypowiedzieć wojnę islamistom, bo traci kontrolę nad miastami.

– Wypowiedzenie wojny islamistom przez prezydenta Emmanuela Macrona to wynik utraty kontroli nad francuskimi przedmieściami – informuje Deutsche Welle.

- reklama -

– Społecznie i ekonomicznie niestabilne przedmieścia wielkich miast, na czele z Paryżem i Niceą, stały się bazami religijnej i ideologicznej radykalizacji zamieszkałych tam muzułmanów – oceniają eksperci niemieckiej stacji.

Deutsche Welle powołuje się na opinię byłego mera satelity Paryża Sarcelles. W opinii samorządowca grupy fundamentalistów liczące 100-200 radykałów islamskich biorą pod kontrolę dzielnice z ludnością sięgającą 60 tys. mieszkańców.

– Nie chodzi jedynie o rządy nad muzułmanami, ale terror, jakiemu poddawani są miejscowi chrześcijanie, Żydzi i przedstawiciele wszystkich wspólnot religijnych poza islamem – podkreśla niemiecka stacja.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx