INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:27 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Covid-19 zdziesiątkował personel centrali WHO

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Koronawirus zaatakował główną siedzibę Światowej Organizacji Zdrowia.

– Dziesiątki osób zatrudnionych w szwajcarskiej centrali WHO zaraziło się koronawirusem – poinformowała agencja Associated Press, powołując się na przedstawicieli organizacji.

- reklama -

Według AP, ognisko epidemii wykryto w genewskiej kwaterze głównej Światowej Organizacji Zdrowia. Zakażenie potwierdzono u co najmniej 65 ekspertów medycznych, którzy jak przekazał rzecznik organizacji, „ściśle przestrzegali reguł bezpieczeństwa epidemicznego”.

Kolejne 32 zarażone osoby należą do personelu biurowego WHO. Wśród nich znalazło się 5 pracowników, którzy zarazili się koronawirusem od tego samego zatrudnionego.

Associated Press informuje, że wybuch epidemii w genewskiej centrali jest zaskoczeniem. Kilka dni temu WHO opublikowała komunikat, że jej szwajcarski personel nie jest zakażony, co miały wykazywać systematycznie przeprowadzane testy.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x