INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:53 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Agencje federalne alarmują! Imigracyjne obietnice Bidena mogą sprowokować III falę epidemii w USA

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Agencje federalne alarmują, że Stany Zjednoczone nie są przygotowane na przybycie tysięcy nowych imigrantów zaproszonych przez Joe Bidena.

„Urzędnicy i funkcjonariusze służb migracyjnych oraz dyrektorzy tymczasowych obozów ostrzegają przed skutkami zwiększonego napływu imigrantów w środku pandemii koronawirusa”, informuje Reuter.

- reklama -

Agencja dodaje, że służby federalne, organizacje pomocowe oraz stanowe policje w trybie pilnym przekazały taki wniosek zespołowi ds. przejęcia władzy przez Bidena. Tymczasem jednym z głównych haseł prezydenta-elekta było ułatwienie imigracji do USA.

Jak oceniają cytowani przez Reutera eksperci, kwestia fali imigracyjnej w warunkach epidemii może wywołać pierwszy, poważny kryzys prezydentury Joe Bidena.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x