INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

21:57 | sobota | 21.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Konferencja Krzysztofa Bosaka hitem internetu! Sami sprawdźcie dlaczego!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

21 maja

To był mecz! 

Niedziela, 21 maja 1961 r. Każdy mecz Polski ze Związkiem Radzieckim to nie był mecz. To była „wojna”! Każde zwycięstwo smakowało po tysiąckroć. Tak było...

Koniecznie przeczytaj

Podczas wczoraj zorganizowanej konferencji prasowej polityków Konfederacji, uwagę przykuło zachowanie Krzysztofa Bosaka.

Konferencja dotyczyła Narodowego Programy Szczepień, który został przez Konfederatów mocno skrytykowany. Bosak użył nawet sformułowania, że NPS to “rządowy ‘dupochron’ na wydanie wielkich pieniędzy”. Nagranie konferencji byłego kandydata na prezydenta Polski podbija internet.

- reklama -

W komentarzach pojawiają się sugestie, że Bosak był nienaturalnie pobudzony. Internauci, próbując odgadnąć przyczynę tego “rozkojarzenia” wskazują m.in. na jego maleńkiego syna, który może zabierać rodzicom czas na sen. Poseł Bosak nie uważa, żeby zachowywał się inaczej niż zwykle. Sprawę traktuje, jako dobrą promocję idei konfederacji. “Insynuacje internautów są na tyle niepoważne, że nie będę ich komentował” – wyjaśnił w rozmowie z portalem interia.pl.

Poniżej nagrania ze wspomnianej z konferencji Konfederacji.

Źródło:interia.pl/Twitter.com

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Włochy planują dla Ukrainy nową Jałtę

Na Ukrainie leje się krew, a świat zamiast zakończyć wojnę stanowczymi decyzjami wobec Rosji, planuje drugą Jałtę. W roli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x