INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

09:03 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Mężczyzna kupił ślinę z koronawirusem. Chciał zabić szefa którego okradł

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Właściciel salonu samochodowego w Adanie (poł.-wsch. Turcja), przekazał swojemu pracownikowi Ramazanowi Cimenowi 215 tys. lir tureckich (ok. 113 tys. zł) utargu z poleceniem, by zaniósł je do biura. Mężczyzna nie wykonał polecenia i zniknął wraz z pieniędzmi.

W rozmowie telefonicznej z szefem wyjaśnił, że przeznaczył je na spłatę swoich długów. Wcześniej, zanim jeszcze kradzież wyszła na jaw, Cimen kupił z powierzonych sobie pieniędzy (500 lir.), ślinę chorego na Covid-19 i skaził nią napój swojego pracodawcy.

- reklama -

Ten, powiadomiony o zakupie i całym planie nieuczciwego pracownika, nie wypił go. Sprawę opisały media, co sprowokowało złodzieja do większej agresji. Według słów właściciela salonu, Ramazan Cimen zaczął przysyłać mu pogróżki.

W reakcji na zapowiedź zastrzelenia, przedsiębiorca, wraz z rodziną, otrzymali policyjną ochronę. Przestępca wciąż jest poszukiwany.

Źródło:polsatnews.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Sprowokowała, złamała polskie prawo, teraz się żali. Sława Iryny Zemlyany  

Ukraińska aktywistka i dziennikarka, która złamała prawo atakując ambasadora Rosji, oznajmiła, że opuszcza Polskę, bo dostaje maile z groźbami....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x