INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

04:06 | piątek | 02.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Radykalny spadek zakażeń w Izraelu. Eksperci wskazują na działanie szczepionki

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

2 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Izrael może świętować sukces w walce z COVID-19? Po przyjęciu drugiej dawki Pfizera koronawirusem zaraziło się mniej niż 0,1 proc. zaszczepionych.

„Najnowsze badanie wskazuje, że szczepionka Pfizer zastosowana w Izraelu jest skuteczna, wpływając na kluczową poprawę sytuacji epidemiologicznej”, poinformował World Israel News.

- reklama -

Wg organizacji medycznej „Maccabi Healthcare Services”, wirusa nabyło mniej niż 0,1 proc. pacjentów, którzy otrzymali drugą dawkę, jednak żaden z nich nie zmarł, a skuteczność szczepionki w Izraelu wynosi obecnie 93 proc.

Z danych wynika, że tylko 544 osoby z 523 tys. zaszczepionych przez Makabi zaraziło się w tydzień od otrzymania drugiej dawki Pfizera. „Jednak zdecydowana większość cierpi jedynie na łagodne objawy lub nie ma ich wcale. Tylko 15 pacjentów wymagało hospitalizacji”, przekazała agencja WIN.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Jak to jest z ukrainizacją Polski?

Nadal Ukraińcy blokują chrześcijański pochówek leżących w dołach śmierci 200 tys. ofiar ukraińskich mordów. Wciąż nie obejmuje polska edukacja programami...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx