INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

14:28 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kara śmierci dla gwałcicieli

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

Pakistański sąd skazał na najwyższy wymiar kary dwóch mężczyzn, którzy zgwałcili kobietę na oczach jej dzieci, informuje BBC.

Do przestępstwa doszło gdy ofiara podróżująca nocą pomyliła drogę, a w samochodzie skończyła się benzyna. Kobieta zjechała na pobocze aby telefonicznie wezwać pomoc. Wtedy do samochodu wdarli się gwałciciele, którzy dodatkowo obrabowali matkę i jej dzieci.

- reklama -

Według BBC, policja usiłowała przerzucić odpowiedzialność na zgwałconą, wskazując, że sama znalazła się nocą w bezludnej okolicy i nie zadbała o zapas paliwa. Jednak postawa funkcjonariuszy wzburzyła opinię publiczną.

Tysiące osób wzięły udział w marszach protestu przeciwko lekceważeniu ofiar gwałtów i taktyki obwiniania kobiet. Władze ugięły się pod naciskiem społecznym i zaostrzyły kodeks karny. Pakistan wprowadził również przyspieszony tryb procesów gwałcicieli.

Ponadto sądy zrezygnowały z poniżającej praktyki inwazyjnej kontroli dziewictwa ofiar przestępstw seksualnych. Sąd Najwyższy orzekł, że podobne traktowanie nie ma uzasadnienia naukowego, ani medycznego i było wykorzystywane jedynie do wykazania rzekomej winy kobiet. 

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Amerykańskie szkoły ograniczają promocję ideologii LGBT

Środowiska LGBTQitd oraz lewackie kipią z oburzenia – kolejne amerykańskie szkoły usuwają ze swoich bibliotek „literaturę” promującą homoseksualizm i...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x