INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

00:15 | poniedziałek | 06.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

W ramach pomocy w walce z pandemią koronawirusa Polska wysyła do Włoch i San Marino transport płynu do dezynfekcji

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

W ramach pomocy w walce z pandemią koronawirusa Polska wysyła do Włoch i San Marino transport płynu do dezynfekcji – poinformowały we wtorek na Twitterze polskie resorty: spraw zagranicznych i aktywów państwowych.

MAP dodał, że przekazanie transportu płynów na ręce ambasadora Włoch w Polsce Aldo Amatiego odbyło się w siedzibie Polfy Tarchomin. W przekazaniu transportu wzięli udział wiceszefowie: MSZ – Marcin Przydacz i MAP – Maciej Małecki.

W drugiej połowie marca do sprzedaży w aptekach trafił płyn antybakteryjny wyprodukowany przez Polfę Tarchomin na zlecenie rządu. Dodatkowo apteki i przychodnie w całym kraju bezpłatnie otrzymują płyn na własny użytek. 

Źródło: PAP

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne inwestycje w projekt medialny Donalda Trumpa

Nowa firma Donalda Trumpa zajmująca się mediami społecznościowymi, wraz z partnerskim funduszem restrukturyzacyjnym, podpisały z inwestorami instytucjonalnymi gigantyczne umowy...

Przeczytaj jeszcze to!