INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

19:17 | wtorek | 23.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Demokraci nasyłają na Trumpa komorników!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

23 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Miasto Albuquerque, stan Nowy Meksyk, ściga Donalda Trumpa o zwrot kosztów, które poniosło podczas prezydenckiej wizyty w 2019 r. informuje Daily Mail.

Chodzi o 211 tys. dolarów wydatkowane na policyjną ochronę w czasie dwudniowego pobytu Donalda Trumpa oraz straty poniesione z tytułu zamykania ulic, po których poruszała się kolumna prezydencka.

- reklama -

Demokratyczne władze Albuquerque twierdzą, że potraktowały byłego prezydenta ulgowo – przez półtora dnia miasto praktycznie nie funkcjonowało – głosi wezwanie do zapłaty.

Radni uzasadniają pozew tym, że Donald Trump przebywał wprawdzie, jako urzędujący prezydent, ale jego spotkania z mieszkańcami miały charakter kampanii wyborczej.

W odpowiedzi biuro prasowe Donalda Trumpa odrzuciło żądania finansowe.

- reklama -

– Wobec tego, że w Albuquerque odbyła się wizyta głowy państwa, wszelkie należności powinna uregulować Secret Service chroniąca prezydenta – brzmi oświadczenie.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Pekin dokarmia czerwone kleszcze

Dwie grupy społeczne wspierają sprzeczne z ludzką naturą, niepraktyczne i destrukcyjne idee. Ci, którzy na tym szaleństwie ubiją interes...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx