INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

22:56 | wtorek | 16.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Tragedia w USA! Szóstoklasistka strzelała do kolegów!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Uczennica szóstej klasy, która przyniosła broń do szkoły w Idaho, otworzyła ogień do kolegów i nauczycieli, informuje Associated Press.

Zgodnie z komunikatem szkoły w wyniku strzelaniny ranne zostały trzy osoby – dwóch uczniów i jeden z wychowawców. Na szczęście wszystkie ofiary zostały postrzelony w ręce lub nogi.

- reklama -

Sprawczynię rozbroiła i obezwładniła wychowawczyni klasy, która następnie oddała dziewczynę w ręce policji. Władze badają motyw ataku i dostęp nieletniej do broni palnej.

Z kolei szeryf hrabstwa Jefferson Steve Anderson poinformował, że dziewczyna wyciągnęła pistolet z plecaka i zdołała oddać kilka strzałów.

– Ja i mój kolega byliśmy właśnie w klasie, nagle usłyszeliśmy odgłosy strzałów. Potem był wielki krzyk – powiedział AP 12-letni świadek Yandel Rodriguez.

- reklama -

Według agencji, trzy postrzelone osoby są w szpitalu, jeden z uczniów był operowany.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx