INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:27 | czwartek | 30.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Amerykanie zaniepokojeni poszczepiennymi zapaleniem mięśnia sercowego dzieci

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Władze sanitarne USA próbują ustalić, czy zapalenie serca, które może wystąpić wraz z wieloma rodzajami infekcji, może być również rzadkim efektem ubocznym u nastolatków i młodych osób dorosłych po drugiej dawce szczepionki covid19, informuje Associated Press.

Burzę wywołał artykuł magazynu „Pediatrics” na temat 7 nastolatków, u których wykryto zapalenie mięśnia sercowego po szczepieniu.

- reklama -

Chłopcy w wieku od 14 do 19 lat otrzymali zastrzyki Pfizera w kwietniu lub maju i w ciągu kilku dni u wszystkich pojawił się ból w klatce piersiowej. Badania obrazowe wykazały zapalenie mięśnia sercowego.

– Żaden z chłopców nie był krytycznie chory, można ich było wypisać ze szpitala po obserwacji trwającej od 2 do 6 dni – powiedziała dr Preeti Jaggi, specjalistka od chorób zakaźnych Emory University i współautorka raportu.

Jak dodała, tylko jeden z chłopców był wcześniej zakażony koronawirusem.

- reklama -

Według agencji, CDC (Centrum Zapobiegania Chorobom) nie ustaliło, czy naprawdę istnieje związek ze szczepionkami i nadal nalega, aby poddać szczepieniom wszystkie dzieci w wieku 12 lat i starsze.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

SYN POSŁUGACZA HITLERA PRZEMÓWIŁ

Arndt Freytag von Loringhoven opuszcza Polskę. Skrewił. Nie spełnił oczekiwań mocodawców i został odwołany. Na pożegnanie powiedział, jaki jest stosunek...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x