INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

01:20 | piątek | 03.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Johnson i Biden wymienili się podarunkami. Nie uwierzycie co było jednym z przedmiotów…

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

W czasie wizyty w Londynie premier Wielkiej Brytanii i prezydent USA dokonali protokolarnej wymiany podarunków, informuje gazeta „The Mirror”.

Boris Johnson przekazał Joe Bidenowi zdjęcie fresku z wizerunkiem amerykańskiego abolicjonisty Fredericka Douglassa – jako wyraz szacunku dla osiągnięć ruchu BLM.

Gazeta przypomina, że były niewolnik i pisarz Frederick Douglass był w połowie XIX w. symbolem ruchu wolnościowego i antyrasistowskiego, działając, m.in. w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii.

Z kolei prezydent USA obdarował gospodarza rowerem i kaskiem. Joe Biden oświadczył, że prezenty są symbolami osobistej przyjaźni z Borisem Johnsonem oraz dowodami wspólnej pasji do rowerowej rekreacji.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Talibowie eksterminują oficerów wywiadu i policji Afganistanu

Talibowie stoją za egzekucjami lub zaginięciami bez wieści ponad 100 byłych funkcjonariuszy policji i wywiadu. Według Associated Press polowanie...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x