INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

03:24 | czwartek | 20.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Gorące kryminalne lato w Nowym Jorku? Winna reforma policji

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Gwałtownie rosnąca przestępczość w Nowym Jorku to wina katastrofalnej reformy służb porządkowych i wymiaru sprawiedliwości, której autorami są demokraci, twierdzi były szef metropolitalnej policji Bill Bratton.

W rozmowie z telewizją Newsmax powiedział, że nowojorscy prawodawcy i działacze BLM myślą, że główną rolą funkcjonariuszy – jest dbanie o oskarżonego, a nie obrona ofiar.

- reklama -

– Przyjęli szereg ustaw o reformie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, które okazały się katastrofalne. To główny powód wzrostu przestępczości w Nowym Jorku – wyjaśnił.

Zdaniem byłego szefa policji liberalizacja prawa – odwróciła 30 lat spadku przestępczości, dzięki czemu Nowy Jork w niektóre weekendy rywalizuje z Chicago, jeśli chodzi o ilość ulicznych strzelanin.

Bratton oskarżył demokratów o odebranie policji większości prerogatyw – Obrońcy BLM odebrali nam pewność, prawo działań operacyjnych oraz użycia broni, wylewając dziecko z kąpielą.

- reklama -

– Nowy Jork czeka długie, gorące i gwałtowne lato kryminalne – ocenił Bratton.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Wojenna panika na rosyjskim rynku akcji

Załamanie cen rosyjskich aktywów i tąpniecie moskiewskiej giełdy całkowicie zaskoczyły inwestorów i analityków, alarmuje biznesowy portal RBK. We wtorek 18...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x