INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

00:57 | poniedziałek | 06.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Hiszpan zabił i zjadł własną matkę! Otrzymał skandalicznie niski wyrok

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Kanibal z Hiszpanii Alberto Sanchez Gomez usłyszał wyrok 15 lat więzienia za zabicie i zjedzenie własnej matki, poinformował Daily Mail.

Przed popełnieniem zbrodni 28-letni kelner z problemami alkoholowymi i narkotykowymi był zatrzymywany 12-krotnie przez policję za znęcani się nad 68-letnią matką.

21 lutego 2019 r. został aresztowany, po tym jak sąsiedzi zgłosili zaginięcie Marii Gomez. Podczas zatrzymania policja odnalazła rozczłonkowane zwłoki matki zapakowane w kontenery-chłodnie.

Sprawca przyznał się do zabójstwa i profanacji ciała za pomocą piły stolarskiej. Ujawnił także, że wraz ze swoimi psami zjadał systematycznie zwłoki matki.

Podczas rozprawy sądowej Alberto Sanchez Gomez zeznał, że słyszał w swojej głowie głosy, który kazały mu popełnić zbrodnię.

Po ogłoszeniu wyroku powiedział – Bardzo żałuję tego co zrobiłem, każdej nocy budzę się przerażony.

Według Daily Mail, skrucha nie przekonała ławy przysięgłych. Sąd nie dostrzegł w czynie – epizodu psychotycznego – i wymierzył sprawcy karę 15 lat pozbawienia wolności.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne inwestycje w projekt medialny Donalda Trumpa

Nowa firma Donalda Trumpa zajmująca się mediami społecznościowymi, wraz z partnerskim funduszem restrukturyzacyjnym, podpisały z inwestorami instytucjonalnymi gigantyczne umowy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x