INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

17:03 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Styczniowe zamieszki na Kapitolu prowokacją FBI?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

FBI mogło odegrać rolę w – organizowaniu i sterowaniu przebiegiem zamieszek na Kapitolu – ujawnił w telewizji Newsmax republikański kongresmen z Florydy Matt Gaetz.

– Co i od kiedy wiedziało FBI o planach marszu na Kapitol? – pyta kongresmen, który bezskutecznie oczekuje na odpowiedź dyrektora Biura Christophera Wraya.

- reklama -

– Kolejne pytanie, czy FBI prowokowało niektóre z przestępczych zachowań, jest znacznie poważniejsze – powiedział Gaetz.

Zdaniem kongresmena, FBI było autorem scenariusza, w którym najpierw zinfiltrowało zwolenników Donalda Trumpa, a następnie sprowokowało ich do czynów niezgodnych z prawem.

– FBI ma w tym długą historię i mam nadzieję, że nasza główna organizacja zajmująca się egzekwowaniem prawa, w rzeczywistości nie pracuje nad jego łamaniem – oświadczył Gaetz.

- reklama -

– Egzekwowanie prawa działa najlepiej na poziomie stanowym i lokalnym, a nie z grupą ludzi w Waszyngtonie, którzy są uzależnieni od poleceń, które otrzymują z „The New York Times”, „The Washington Post” i CNN – zakończył kongresmen.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemiecka zabawa w sprawiedliwość

Niemcy bawią się w wymierzanie sprawiedliwości swoim zbrodniarzom. Tak, by nie stała im się za duża krzywda. Dobiegł końca proces...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x