INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

23:27 | niedziela | 05.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Dwuletnia dziewczynka bawiła się pilotem. Doszło do tragedii po której zmarła!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Zabawa pilotem może okazać się śmiertelna dla małych dzieci. Niestety, przekonali się o tym rodzice dwuletniej dziewczynki z Wielkiej Brytanii. Dziecko podczas zabawy połknęło baterię.

Harper-Lee Farnthorpe bawiła się w pokoju w domu w Staffordshire. Do zabawy służył jej pilot. W pewnym momencie dziecko wyjęło z niego baterię, którą wsadziło do ust.

Rodziców nie było w domu. Dziewczynką opiekowało się rodzeństwo. W pewnym momencie będąca w pracy matka otrzymała telefon od jednej z córek, która przekazała, że dziecko wymiotuje krwią.

Wróciłam do domu i była już karetka pogotowia. Została zabrana na operację, a później powiedziano mi, że podczas niej zmarła – powiedziała matka dziewczynki.

Przyczyną śmierci była połknięta bateria.

Spowodowała erozję przełyku. Wyciek kwasu akumulatorowego pozostał w jej ciele – powiedziała lekarka, która walczyła o życie 2-latki.

Dlaczego baterie są tak groźne? Ponieważ reagują ze śliną i jeśli dziecko połknie baterię guzikową, może wypalić dziury i spowodować wewnętrzne krwawienie.

Źródło: o2.pl

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne inwestycje w projekt medialny Donalda Trumpa

Nowa firma Donalda Trumpa zajmująca się mediami społecznościowymi, wraz z partnerskim funduszem restrukturyzacyjnym, podpisały z inwestorami instytucjonalnymi gigantyczne umowy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x