INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

04:32 | środa | 22.09.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Pijana kobieta doprowadziła do wypadku w którym ranne zostało dziecko. Chwilę później tańczyła przed kamerą

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Pijana mieszkanka Lipiecka (Rosja) zjechała swoim BWM na przeciwny pas ruchu taranując Suzuki z trzyosobową rodziną, po czym zatańczyła na tle ofiar tragedii, informuje agencja Lenta.ru.

Z informacji mediów wynika, że wśród rannych najcięższe obrażenia odniósł 9-letni pasażer japońskiego samochodu. Z licznymi złamaniami trafił na oddział reanimacji.

Tymczasem sprawczyni wypadku zachowała się wyzywająco. Zatańczyła przed kamerami reportów lokalnej telewizji, zaprzeczając, że to ona prowadziła BMW.

Z ustaleń internetowej telewizji – 360 – wynika, że pijana Rosjanka to 31-letnia Jekatierina Kobzewa, pozbawiona prawa jazdy za spowodowanie dwóch wypadków drogowych.

Ponieważ jest żoną oficera policji unikała dotychczas odpowiedzialności karnej. Także po najnowszym wypadku odmówiła poddania się badaniu alkomatem.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

SZOK! Klient zastrzelił kasjera, bo ten kazał mu założyć maseczkę

Tragedia w Niemczech. Na jednej ze stacji benzynowych, klient zastrzelił kasjera, który wcześniej kazał mu założyć maseczkę. Do wydarzenia doszło...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x