INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:23 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Chiny poniosą konsekwencje za wywołanie pandemii

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

– Jeśli Chiny są odpowiedzialne za epidemię koronawirusa, poniosą konsekwencje – ostrzegł podczas konferencji prasowej prezydent Donald Trump.

– Epidemię można było zatrzymać w tym kraju, zanim zaczęła się na dobre, ale tak się nie stało. A teraz świat cierpi z tego powodu – powiedział Trump. – Błąd zawsze się może zdarzyć, ale jeśli okaże się, że Chiny są rzeczywiście odpowiedzialne, to powinny ponieść konsekwencje.

- reklama -

Amerykański prezydent nie zapowiedział jednak, jakie działania mogłyby podjąć Stany Zjednoczone w sytuacji, gdyby potwierdziły się podejrzenia dotyczące roli władz Państwa Środka w rozwoju epidemii.

Wystąpienie Trumpa jest kolejnym potwierdzającym jednak coraz powszechniejsza opinię, że Pekin świadomie zaniżał liczbę ofiar, skalę i czas trwania pandemii, przez co wprowadził w błąd służby sanitarne i władze większości państw.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!