INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

02:51 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Chiny poniosą konsekwencje za wywołanie pandemii

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Pierwsze polskie słuchowisko z litewskiej legendy

Czwartek, 17 maja 1928 r. To była niesłychana innowacja – pierwsze słuchowisko napisane specjalnie dla Polskiego Radia było nagrywane w plenerze. I to w czasach,...

Koniecznie przeczytaj

– Jeśli Chiny są odpowiedzialne za epidemię koronawirusa, poniosą konsekwencje – ostrzegł podczas konferencji prasowej prezydent Donald Trump.

– Epidemię można było zatrzymać w tym kraju, zanim zaczęła się na dobre, ale tak się nie stało. A teraz świat cierpi z tego powodu – powiedział Trump. – Błąd zawsze się może zdarzyć, ale jeśli okaże się, że Chiny są rzeczywiście odpowiedzialne, to powinny ponieść konsekwencje.

- reklama -

Amerykański prezydent nie zapowiedział jednak, jakie działania mogłyby podjąć Stany Zjednoczone w sytuacji, gdyby potwierdziły się podejrzenia dotyczące roli władz Państwa Środka w rozwoju epidemii.

Wystąpienie Trumpa jest kolejnym potwierdzającym jednak coraz powszechniejsza opinię, że Pekin świadomie zaniżał liczbę ofiar, skalę i czas trwania pandemii, przez co wprowadził w błąd służby sanitarne i władze większości państw.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Żydowska policja w Jerozolimie spałowała uczestników pogrzebu dziennikarki

Współczesny Izrael w pigułce –  dziennikarka zostaje zabita strzałem w głowę przez żydowskie wojsko, potem żydowska policja nie pozwala...

Przeczytaj jeszcze to!