INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

19:20 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Polka broni dzieci przed segregacją w szkołach!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Zaczęło się od drewnianego kościółka i kamiennej strażnicy

9 sierpnia 1382 r. Zaczęło się zwyczajnie – od sprowadzenia do Polski szesnastu zakonników. Nie wiadomo dokładnie, kto tego dokonał, chociaż większość historyków wskazuje na...

Koniecznie przeczytaj

Paulina Kraśniewska-Worwa wystąpiła na spotkaniu z okręgowym zarządem szkolnym w okolicach Chicago, przemawiając jak prawdziwa patriotka, podając przykłady z historii o niebezpieczeństwie segregacji ludzi i zwracając uwagę na zagrożenia związane z noszeniem masek i szczepionkami na COVID-19.

Valley View School District 365U znajduje się około 35 mil na południowy zachód od centrum Chicago i obejmuje miasta Bolingbrook, Romeoville oraz części Plainfield, Lockport i Downers Grove w stanie Illinois. Utworzony został w 1972 r. i obsługuje obecnie potrzeby edukacyjne około 16 000 uczniów w 22 placówkach oświatowych. Valley View School District 365U jest jednym z największych pracodawców w hrabstwie Will, zatrudniającym ponad 2400 pełnoetatowych pracowników.

- reklama -

Także wystąpienie Pauliny było bardzo ważne w tak dużym okręgu szkolnym, gdyż jej uwagi odnosiły się do obaw związanych z restrykcjami kowidjaniskimi narzuconymi naszym dzieciom.

Źródło: Rumble.com

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Trolling po teksańsku

Teksas się nie patyczkuje z lewakami. Właśnie to udowodnił, doprowadzając potężny Nowy Jork do szału. Co zrobił? Nadgraniczny Teksas jest...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx