INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

03:23 | czwartek | 20.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Polka broni dzieci przed segregacją w szkołach!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Paulina Kraśniewska-Worwa wystąpiła na spotkaniu z okręgowym zarządem szkolnym w okolicach Chicago, przemawiając jak prawdziwa patriotka, podając przykłady z historii o niebezpieczeństwie segregacji ludzi i zwracając uwagę na zagrożenia związane z noszeniem masek i szczepionkami na COVID-19.

Valley View School District 365U znajduje się około 35 mil na południowy zachód od centrum Chicago i obejmuje miasta Bolingbrook, Romeoville oraz części Plainfield, Lockport i Downers Grove w stanie Illinois. Utworzony został w 1972 r. i obsługuje obecnie potrzeby edukacyjne około 16 000 uczniów w 22 placówkach oświatowych. Valley View School District 365U jest jednym z największych pracodawców w hrabstwie Will, zatrudniającym ponad 2400 pełnoetatowych pracowników.

- reklama -

Także wystąpienie Pauliny było bardzo ważne w tak dużym okręgu szkolnym, gdyż jej uwagi odnosiły się do obaw związanych z restrykcjami kowidjaniskimi narzuconymi naszym dzieciom.

Źródło: Rumble.com

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Działacze LGBT zebrali ponad 5 tys. złotych dla krowy, która czuje się bykiem. Ekspert: Rolnik dobrze zarobił na debilach

Lewicowi działacze zbierają pieniądze, aby wykupić krowę, która czuje się bykiem. Prezes zarządu Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x