INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

03:47 | czwartek | 20.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kolejna wpadka. Biden nazwał maniaka seksualnego wzorem do naśladowania!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Prezydent Joe Biden powiedział, że gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo – wykonał piekielnie dobrą robotę i jest złotym standardem władzy stanowej – informuje portal newsmax.com.

Prezydent USA ocenił w ten sposób dymisję Cuomo, do której gubernator podał się po prokuratorskim oskarżeniu o molestowanie seksualne.

- reklama -

Newsmax.com przypomina, że stanowy kongres prowadzi także dochodzenie w sprawie decyzji epidemicznych byłego gubernatora. W marcu 2020 r. Cuomo zmusił domy opieki do przyjmowania pacjentów z COVID-19, zwiększając w ten sposób liczbę śmiertelnych ofiar infekcji.

W efekcie dochodzenia, gubernator z ramienia partii demokratycznej przyznał się do zaniżania liczby zgonów w domach opieki, mówiąc, że obawiał się politycznego wykorzystania błędu przez administrację Donalda Trumpa.

Tymczasem Biden zapytany o ocenę Andrew Cuomo, powiedział mediom – Wykonał piekielną robotę. Zrobił piękną robotę. Mam na myśli wszystko, od dostępu do głosowania, przez infrastrukturę, po cały zakres działalności. Jestem taki smutny.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niedzielski musi odejść! Polacy chcą dymisji ministra zdrowia [SONDAŻ]

Instytut Badań Pollster sprawdził co Polacy myślą o ministrze zdrowia. Niemal połowa ankietowanych domaga się natychmiastowej dymisji Adama Niedzielskiego! Od...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x