INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

19:45 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kolejna wpadka. Biden nazwał maniaka seksualnego wzorem do naśladowania!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Zaczęło się od drewnianego kościółka i kamiennej strażnicy

9 sierpnia 1382 r. Zaczęło się zwyczajnie – od sprowadzenia do Polski szesnastu zakonników. Nie wiadomo dokładnie, kto tego dokonał, chociaż większość historyków wskazuje na...

Koniecznie przeczytaj

Prezydent Joe Biden powiedział, że gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo – wykonał piekielnie dobrą robotę i jest złotym standardem władzy stanowej – informuje portal newsmax.com.

Prezydent USA ocenił w ten sposób dymisję Cuomo, do której gubernator podał się po prokuratorskim oskarżeniu o molestowanie seksualne.

- reklama -

Newsmax.com przypomina, że stanowy kongres prowadzi także dochodzenie w sprawie decyzji epidemicznych byłego gubernatora. W marcu 2020 r. Cuomo zmusił domy opieki do przyjmowania pacjentów z COVID-19, zwiększając w ten sposób liczbę śmiertelnych ofiar infekcji.

W efekcie dochodzenia, gubernator z ramienia partii demokratycznej przyznał się do zaniżania liczby zgonów w domach opieki, mówiąc, że obawiał się politycznego wykorzystania błędu przez administrację Donalda Trumpa.

Tymczasem Biden zapytany o ocenę Andrew Cuomo, powiedział mediom – Wykonał piekielną robotę. Zrobił piękną robotę. Mam na myśli wszystko, od dostępu do głosowania, przez infrastrukturę, po cały zakres działalności. Jestem taki smutny.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Trolling po teksańsku

Teksas się nie patyczkuje z lewakami. Właśnie to udowodnił, doprowadzając potężny Nowy Jork do szału. Co zrobił? Nadgraniczny Teksas jest...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx