INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:17 | piątek | 19.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kto zostanie przy Gowinie, a kto będzie z PiS? Znamy nazwiska!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 sierpnia

Najsłynniejszy polski krzyż

19 sierpnia 1901 r. Ten krzyż to symbol. Tatr. Wiary górali. Poświęcenia. Polski. Nawet Niemcy i stalinowcy nie odważyli się podnieść na niego ręki.  Na pomysł...

Koniecznie przeczytaj

Portal wPolityce.pl powołując się na słowa byłego polityka Porozumienia, wskazuje, że przy byłym wicepremierze Jarosławie Gowinie, może pozostać pięciu, może sześciu posłów. Kto dokładnie?

wPolityce.pl wskazuje, że pewniakami pozostanie z Gowinem są posłowie: Wypij, Sroka i Machałek. Nie wiadomo jak zachowa się poseł Gut-Mostowy, czy Bukowiec. Możliwe, że z Gowinem zostanie też Monika Pawłowska.

- reklama -

W klubie PiS mają pozostać Marcin Ociepa, Anna Dąbrowska-Banaszek, Mieczysław Baszko, Wojciech Murdzek i Grzegorz Piechowiak.

Nie ukrywam. Ja jestem mocno zwolennikiem Zjednoczonej Prawicy i żeby dalej funkcjonował rząd i wprowadzał reformy – mówi w rozmowie z portalem były już polityk Porozumienia.

Źródło: wPolityce.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bruksela przypomina – zimno konserwuje…

W kultowym  „Misiu” Polakom „serce” przypominało „piechotą zdrowiej”. W Unii Breton przypomina „zimno konserwuje”. Są już nowe zalecenia na jesień...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx