INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

12:31 | wtorek | 18.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

106-letnia kobieta wygrała walkę z koronawirusem

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

106-letnia Słowenka została wyleczona z Covid-19 – poinformowała w poniedziałek agencja STA. Tak krzepiące wieści przekazał dom seniora w miejscowości Metlika, gdzie kobieta spędza ostatnie lata swojego życia.

“Nasza podopieczna czuje się dobrze i jesteśmy z niej dumni” – powiedziała Ivica Lozar, dyrektorka placówki w Metlice, tej samej, w której zmarła pierwsza śmiertelna ofiara koronawirusa w Słowenii.

- reklama -

“Za każdym razem, gdy dzwonił telefon, nasze serca zamierały – zwierzała się słoweńskiej prasie synowa 106-letniej Angeli Ogulin – Ale kilka dni temu głos w słuchawce poinformował mnie, że nie ma już czego się obawiać, a mama ma się dobrze i jest w najlepszej formie spośród wszystkich osób w tym domu, które zachorowały”.

Ognisko koronawirusa w domu seniora w Metlice wybuchło w połowie marca, gdy zakażenie stwierdzono u jednego z tamtejszych lekarzy. Mimo szybkich działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się epidemii, wśród mieszkańców placówki przypadków zakażeń przybywało z każdym dniem. 

Źródło: PAP

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Telegram pod lupą niemieckiej policji

Ponieważ komunikator nie reaguje na zalecenia usunięcia karalnych treści, sprawę biorą w swoje ręce śledczy Federalnego Urzędu Policji Kryminalnej...

Przeczytaj jeszcze to!