INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

17:43 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Odważna Szwecja znosi wszelkie restrykcje. Czas na polski rząd

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Szwedzi kolejny raz pokazują, że mają w nosie koronawirusa i będą działania tak jak inne państwa, które przy każdym wzroście zakażeń, wprowadzają obostrzenia i restrykcje. Szwecja pomimo wzrostu zakażeń, postanowiła znieść ograniczenia nałożone na obywateli.

Minister ds. socjalnych Lena Hallengren poinformowała, że pod koniec września zostaną zniesione niemal wszystkie pandemiczne obostrzenia. Pozostaną jedynie limity zgromadzeń i ograniczenia w lokalach gastronomicznych.

Warto zwrócić uwagę na argumenty stosowane w tym zakresie przez polityków. Chodzi o NORMALNOŚĆ i życie codzienne obywateli:

Podejmujemy teraz dalsze kroki w celu powrotu do normalnego życia codziennego. Nasze poglądy były cały czas takie, że ograniczenia powinny zostać zniesione tak szybko, jak to możliwe – powiedziała na konferencji prasowej minister zdrowia i spraw społecznych Lena Hallengren.

Minister dodała, że decyzja spowodowana jest wysokim poziomem wyszczepienia społeczeństwa.

W Polsce również ten poziom jest wysoki. Czy możemy spodziewać się zniesienia restrykcji? Albo ich nie wprowadzania, gdy liczba zakażeń będzie się podnosić?

Źródło: PAP / o2.pl

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Nowa porażka Joe Bidena. Plan rozwiązania problemu zerwanych łańcuchów dostaw poniósł fiasko

Prezydencki plan rozwiązania problemu zerwanych łańcuchów dostaw poniósł fiasko. Zakorkowane porty USA potrzebują pomocy — informuje „The Washington Post”. Zgodnie...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x