INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:38 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Odważna Szwecja znosi wszelkie restrykcje. Czas na polski rząd

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Szwedzi kolejny raz pokazują, że mają w nosie koronawirusa i będą działania tak jak inne państwa, które przy każdym wzroście zakażeń, wprowadzają obostrzenia i restrykcje. Szwecja pomimo wzrostu zakażeń, postanowiła znieść ograniczenia nałożone na obywateli.

Minister ds. socjalnych Lena Hallengren poinformowała, że pod koniec września zostaną zniesione niemal wszystkie pandemiczne obostrzenia. Pozostaną jedynie limity zgromadzeń i ograniczenia w lokalach gastronomicznych.

- reklama -

Warto zwrócić uwagę na argumenty stosowane w tym zakresie przez polityków. Chodzi o NORMALNOŚĆ i życie codzienne obywateli:

Podejmujemy teraz dalsze kroki w celu powrotu do normalnego życia codziennego. Nasze poglądy były cały czas takie, że ograniczenia powinny zostać zniesione tak szybko, jak to możliwe – powiedziała na konferencji prasowej minister zdrowia i spraw społecznych Lena Hallengren.

Minister dodała, że decyzja spowodowana jest wysokim poziomem wyszczepienia społeczeństwa.

- reklama -

W Polsce również ten poziom jest wysoki. Czy możemy spodziewać się zniesienia restrykcji? Albo ich nie wprowadzania, gdy liczba zakażeń będzie się podnosić?

Źródło: PAP / o2.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx