INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

16:44 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Szczepienia w sporcie. Niezaszczepieni zawodnicy NBA mają problem

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

13 października rusza nowy sezon najlepszej koszykarskiej ligi świata NBA. Zawodnicy, którzy nie poddali się szczepieniom na COVID-19, mają problemy.

Dla przykładu skrzydłowy Andrew Wiggins nie będzie mógł grać w domowych meczach Golden State Warriors, bowiem tak mówią przepisy panujące w San Francisco.

– Jeśli ktoś chce się szczepić, niech się szczepi. Nie wnikam w to. Każdy podejmuje w życiu własne decyzje – mówił już w marcu Andrew Wiggins, później napisał wniosek do władz ligi, w którym argumentował, że nie przejmuje szczepienia z uwagi na względy religijne. Wniosek odrzucono.

Szczepienia nie przyjął także Kyrie Irving, gwiazdor Brooklyn Nets i on również może mieć kłopot z występami na parkiecie.

Źródło: Sport.pl

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
27.09.2021 21:51

A TYMCZASEM u NAS: 2 PAŻDZIERNIKA, WARSZAWA, PLAC ZAMKOWY, godz.12:00 – MARSZ PRZECIWKO SEGREGACJI i TYRANII SANITARNEJ.
CZAS NA CZYNY. KONIEC DYSKUSJI Z WŁADZĄ TOTALITARNĄ.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy Polacy urządzą Tuskowi zimny prysznic?

Wydaje mi się, że Polacy coraz wyraźniej dostrzegają aktywną rolę Niemiec dążących do obalenia polskiego rządu, który przecież ma...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x