INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:40 | sobota | 04.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Kim są migranci, którzy chcą dostać się do Polski? Wśród osób terrorysta ISIS, pedofil, a nawet zoofil!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych informuje, że Polska ustaliła tożsamość kilkuset imigrantów, którzy chcą dostać się do Polski. Wyniki są przerażające!

2/3 z badanych osób zostało wytypowane do głębokiej weryfikacji z uwagi na zagrożenie bezpieczeństwa RP. Z przekazanych przez niego informacji wynika, że 1/4 badanych może mieć “niebezpieczne powiązania” i uczestniczyła “w praktykach niezgodnych z prawem” – mówił podczas konferencji prasowej Stanisław Żaryn.

Ustalenia dotyczące co dziesiątej osoby wskazują na możliwe powiązania z organizacjami terrorystycznymi, przestępczością kryminalną, przemytem ludzi – dodawał.

20 proc. osób miało związki, często wieloletnie z terytorium Federacji Rosyjskiej – stwierdził.

Okazuje się, że nawet pojawiły się osoby, którym udowodniono działalność pedofilską czy zoofilię!

Służby badające tożsamość i wiarygodność osób przebywających w ośrodkach strzeżonych zidentyfikowały również dowody na działalność pedofilską i dowody zoofilii – poinformował Żaryn.

Żaryn poinformował, że jedna z osób okazała się bojownikiem Państwa Islamskiego, a dowody na to znaleziono w postaci zdjęć w telefonach, na których było widać zdjęcia mężczyzny, oraz egzekucje.

Źródło: DoRzeczy.pl / Twitter

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

To nie była „katastrofa”

Dr hab. Jacek Wójcik, emerytowany pracownik naukowy Instytutu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk, opublikował w najnowszym numerze „The Journal of...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x