INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

14:35 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Ambasador Izraela w Polsce przeniesiony! Zobaczcie gdzie będzie pracował

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

Dziennik „Rzeczpospolita”, potwierdził w rozmowie z ambasadorem Izraela w Polsce Aleksandrem Ben-Cewi informacje o jego przeniesieniu do Moskwy.

Dyplomata podkreślił przy tym, że decyzja w tej sprawie została podjęta z czysto merytorycznych powodów. Zapewnił, że nie ma ona nic wspólnego z relacjami między naszymi krajami, które w jego opinii są bardzo dobre.

- reklama -

Ben Cewi wyjaśnił, że przed objęciem placówki w Warszawie, pełnił funkcję zastępy dyrektora generalnego ds. Eurazji w izraelskim MSZ. Wcześniej, na początku lat 90, pracował w departamencie ds. ZSRR. Informacje na temat nowej misji ambasadora Ben Cewi podał, jako pierwszy, portal dziennika “Jerusalem Post”.

Decyzja w MSZ, gdzie jest nowy dyrektor generalny, zapadła. Ale to nie znaczy, że jutro wyjeżdżam z Warszawy, to proces, przenosiny potrwają raczej miesiące niż dni – powiedział „Rzeczpospolitej” izraelski dyplomata.

Na pytanie o ewentualnego następcę, ambasador nie odpowiedział. Aleksander Ben-Cewi objął placówke w Warszawie jesienią zeszłego roku.

- reklama -

Źródło:rp.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Amerykańskie szkoły ograniczają promocję ideologii LGBT

Środowiska LGBTQitd oraz lewackie kipią z oburzenia – kolejne amerykańskie szkoły usuwają ze swoich bibliotek „literaturę” promującą homoseksualizm i...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x