INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

07:44 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Wpadł z narkotykami, bo… nie miał maseczki

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

Policjanci z powiatu krakowskiego zatrzymali dwóch mężczyzn za posiadanie narkotyków, w tym jeden usłyszał też zarzut ich udzielania. Okazało się, że lokator jednego z zatrzymanych był poszukiwany listem gończym, trafił do aresztu.

3 lutego br. policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Krakowie, podczas patrolu, w rejonie parku miejskiego w Skawinie zauważyli mężczyznę niestosującego się do nakazu zasłaniania ust i nosa. Po zwróceniu mu uwagi 44-letni mieszkaniec Skawiny natychmiast założył maseczkę, jednak niepokój policjantów wzbudziło jego nerwowe zachowanie.

Okazało się, że mężczyzna miał przy sobie porcję metaamfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie dalszych czynności policjanci przeszukali miejsce jego zamieszkania, natrafiając na kolejną porcję tego narkotyku.

- reklama -

Dalsze czynności doprowadziły do zatrzymania 27-latka ze Skawiny. Policjanci ustalili, że to właśnie on udzielił narkotyków 44-latkowi i udali się do niego na przeszukanie. Tam również znaleźli metaamfetaminę. Łącznie policjanci zabezpieczyli 9,5 grama tego narkotyku.


W mieszkaniu 27-latka policjanci zastali też 58-letniego współlokatora, bez stałego miejsca zameldowania. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym do odbycia 3-miesięcznego aresztu w związku z zastosowanym wobec niego środkiem zapobiegawczym w sprawie o niepłacenie alimentów.


Poszukiwany mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony przez policjantów do aresztu śledczego. Z kolei dwaj pozostali zatrzymani usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. 27-latek dodatkowo usłyszał zarzut udzielania metaamfetaminy.  

- reklama -


Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat więzienia, z kolei za ich udzielanie kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 

Źródło: Małopolska Policja

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Telefonicznie leczenie raka zamiast operacji ratunkiem dla planety Ziemia

Nowy sposób na ochronę planety amerykańskich naukowców to ograniczenie chirurgii onkologicznej i telefoniczne leczenie nowotworów. Oni naprawdę to proponują! Objawili...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x