INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:39 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Poseł kłamał o rolnikach przed kamerą. Nie wiedział, że stali tuż obok! [VIDEO]

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Roczniki, czyli kroniki słynnego Królestwa Polskiego

19 maja 1480 r. To najbardziej znany polski kronikarz. Mało kto jednak wie, że był także znakomitym geografem, dyplomatą i nauczycielem. 18 maja 1480 r....

Koniecznie przeczytaj

Poseł Janusz Kowalski przekonywał dziennikarzy, że miał bardzo dobre i merytoryczne spotkanie z rolnikami z AgroUnii. Na jego nieszczęście, rolnicy stali nieopodal i powiedzieli co naprawdę się wydarzyło za zamkniętymi drzwiami.

W Sejmie odbyło się spotkanie polityków obozu rządzącego z rolnikami z AgroUnii. Po wyjściu ze spotkania poseł Janusz Kowalski był pytany przez dziennikarzy o przebieg rozmowy.

- reklama -

Kowalski zapewnił, że „miał bardzo dobre i merytoryczne spotkanie z Michałem Kołodziejczakiem”. – Odpowiedziałem na wszystkie jego pytania – dodał polityk, podkreślając, że „rozmowa była bardzo merytoryczna”.

Nagle, ku zaskoczeniu posła, pojawił się wspomniany lider AgroUnii. Oburzony rolnik powiedział, co naprawdę się wydarzyło.

Rolnik przerwał wypowiedź Kowalskiego prosząc polityka, aby przestał kłamać. – Niech pan przestanie okłamywać tych ludzi. Jasną sprawą jest to, że jest problem z Pegasusem i tak samo pan kłamie na temat naszego spotkania. Nie było ono merytoryczne, nie przedstawił pan żadnych faktów – stwierdził Kołodziejczak.

- reklama -

Do spięcia między rolnikiem, a posłem PiS doszło również na antenie Polsat News.

– Niestety nie było rzeczowych argumentów, tylko powielanie tego wszystkiego, co już wcześniej słyszałem. Niesamowite jak politycy Zjednoczonej Prawicy sączą jad. Dlaczego nie rozmawiacie z wyborcami? A co dopiero z kimś, kto ma inne zdanie? – pytał lider Agrounii.

Kołodziejczak dodał, że politycy Solidarnej Polski robią ustawkę na potrzeby mediów, żeby pokazać, że rozmawiają z rolnikami, a tak naprawdę nie interesują ich przedstawiane postulaty.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Zamordyzm po włosku, czyli skutki odmowy zaszczepienia  

Włoskie władze otwierają kraj dla turystów i jednocześnie ściskają łapą za gardło własnych obywateli. Co prawda włoskie władze przyznały, że...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x