INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

18:05 | środa | 22.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Rosjanie chcą inwazji na kolejne kraje. 75,5 proc. wskazuje Polskę [SONDAŻ]

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Rosjanie popierają agresywną politykę swojego państwa i nie mają nic przeciwko inwazji na kolejne kraje. Jako następny cel po Ukrainie wskazują Polskę.

Activ Group przeprowadziło sondaż, w którym zapytano, czy “Federacja Rosyjska powinna użyć siły militarnej przeciw innym państwom, aby przestały wspierać nazistów w Ukrainie?”. 86 proc. pytanych osób do pewnego stopnia popiera takie działania, a 13,4 proc. jest przeciw.

- reklama -

Jako kolejny po Ukrainie cel rosyjskiej agresji 75,5 proc. badanych Rosjan wskazało Polskę. W czołówce znalazły się też kraje bałtyckie.

36,9 proc. ankietowanych wskazało Węgry, które uznawane są za cichego sojusznika Rosji.

Aż 75 proc. respondentów akceptuje zastosowanie broni atomowej przez Federację Rosyjską (w tym 40,3 proc. jest przekonanych, że jest to dopuszczalne, a 34,3 proc. poparłoby taki atak do pewnego stopnia). Przeciw wykorzystaniu arsenału nuklearnego jest 25,5 proc. pytanych.

- reklama -

Wywiady przeprowadzono telefoniczne za pośrednictwem komunikatora Viber w dniach 11-14 marca. W badaniu wzięła udział reprezentatywna grupa 1,557 osób.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Jenoty to złooooo…

Jest. Już jest. Dwieście trzydziesta czwarta odsłona przyczyn koronawirusa. Zatem - nie nietoperze w niedogotowanej zupce, niemyte owoce ani...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx