INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:55 | piątek | 24.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

SOLIDARNA POLSKA PARTIA DRUGIEGO WYBORU

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

24 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Co jeśli nie PiS? Czy jest możliwy samodzielny start w wyborach Solidarnej Polski? Kto osiągnąłby z tego korzyść? Na te pytania, rządzący politycy szybko muszą znaleźć odpowiedź.

„Warto by się zastanowić, jaką ofertę polityczną przed zbliżającymi się wyborami mają Polacy o poglądach prawicowych i konserwatywnych reprezentujący obóz patriotyczny. Właściwie liczą się tylko trzy ugrupowania: PiS, Solidarna Polska i Konfederacja. Cała reszta to lewacko-liberalna banda szkodników, gotowa oddać Polskę pod kuratelę Brukseli i Berlina, licząc, że w zamian będą mogli kręcić lody oraz robić złodziejskie szwindle i geszefty chronieni z zewnątrz przez zagranicznych mocodawców, a od wewnątrz przez „sędziowską kastę nadzwyczajnych ludzi”, pisze w „Warszawskiej Gazecie” Mirosław Kokoszkiewicz.

- reklama -

Wybory zbliżają się wielkimi krokami. Na razie PiS może liczyć na największą liczbę głosów potencjalnych wyborców prawicy, ale pora się zastanowić nad tym, kto z prawicy jeśli nie PiS. Mirosław Kokoszkiewicz spogląda na Solidarną Polskę. I rozważa szanse Solidarnej Polski w razie samodzielnego startu a także, czy byłaby ona wygodnym koalicjantem dla PiS, czy wręcz przeciwnie. Analizuje wypowiedzi polityków i PiS, i Solidarnej Polski. Co z nich wynika. I co dalej z Konfederacją?

Czytaj w tygodniku „Warszawska Gazeta” i na stronie internetowej www.warszawskagazeta.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Izrael znowu napluł na swoje ofiary

Izrael „ukarał” żołnierzy, według niego (bo prawdy przecież nie znamy) „zamieszanych” w atak na konwój humanitarny, w którym zginęło...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx