INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

13:05 | wtorek | 18.06.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Co planuje WHO?

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 czerwca

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Odebranie godności człowieka człowiekowi, wprowadzenie zasady “jednego zdrowia”, Zielonego Ładu w skali globu i pozbawienie państw ich własnych praw. To tylko trzy z trzystu zmian, które ma zamiar wprowadzić WHO. Czy to już światowe ministerstwo zdrowia?

Światowa Organizacja Zdrowia, w trosce o zdrowie człowieka, zamierza wykreślić z katalogu wartości, jakimi WHO powinna kierować się przy wdrażaniu przepisów pojęcie godności człowieka. ”. W ten sposób godność człowieka – niezbywalne prawo każdej istoty ludzkiej zniknie z międzynarodowej regulacji prawnej. To otwarta droga do eksperymentów medycznych na ludziach przeprowadzanych bez ich wiedzy i zgody, poddawanie ludzi procedurom pseudomedycznym czy wprowadzanie regulacji godzących w prawa człowieka. Nie będziemy już podmiotem, a przedmiotem. Rzeczą.

- reklama -

Kolejne działanie WHO to wprowadzenie zasady „jednego zdrowia” (One Heath Policy) rozumianego nie tylko w kontekście zdrowia człowieka, ale również zwierząt domowych i dzikich oraz roślin. Docelowo chodzi o „wykreowanie instrumentów oddziaływania na prawodawstwo i politykę społeczną wykraczającą poza obszar polityki zdrowotnej, który obejmuje organizacja”. Chodzi więc o wprowadzenie Zielonego Ładu w skali całego globu.

Punkt numer trzy – zmuszenie państw członkowskich do “współdziałania” po stwierdzeniu „stanu zagrożenie zdrowia” przez Dyrektora Generalnego WHO”. Dzięki tej zmianie Dyrektor Generalny WHO „ma uzyskać uprawnienia do wydawania decyzji wpływających bezpośrednio na politykę zdrowotną państw członkowskich”, a także na zakres „udzielanej przez państwa członkowskie WHO ochrony patentowej produktów leczniczych oraz funkcjonowanie łańcuchów dostaw”. W praktyce – jeden facet ogłosi stan pandemii, a 194 państwa członkowskie będą musiały się dostosować, niezależnie od własnego systemu prawnego.

Takich poprawek i zmian do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotne (ang. International Health Regulations, IHR) – 66 artykułów, których przestrzeganie ma „zapobiec i przeciwdziałać” rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych jest trzysta. Mają być przyjęte już za miesiąc podczas 77. sesji Światowego Zgromadzenia Zdrowia (World Health Assembly) – najważniejszego organu WHO. Rzecz w tym, że pełna treść tych zmian miała zostać przekazana państwom członkowskim WHO do końca stycznia.

- reklama -

Pełny tekst o planach WHO, ich konsekwencjach i o tym, kto w imieniu Polski będzie podejmował decyzje w Genewie, tylko w najnowszym numerze “Warszawskiej Gazety” – od piątku w kioskach!

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Nie dajmy się wciągnąć w tę wojnę!

Wojna wisi w powietrzu i może się okazać, że Polska zostanie w nią zgodnie wepchnięta rękami PO-PiSu. W najnowszej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx