INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:53 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

PiS pozywa Trzaskowskiego w trybie wyborczym! „Za jedno z kilku kłamstw, które udało mu się powiedzieć”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Sztab Prawa i Sprawiedliwości poinformował w piątek o pozwie w trybie wyborczym wobec Rafała Trzaskowskiego. Chodzi o kłamstwa, które w ocenie polityków partii rządzącej miał wypowiedzieć kandydat Koalicji Obywatelskiej.

Przed chwilą złożyliśmy w imieniu komitetu wyborczego kandydata na prezydenta RP Andrzeja Dudy pozew w trybie wyborczym przeciwko kandydatowi na prezydenta Rafałowi Trzaskowskiemu za jedno z kilku kłamstw, które udało mu się powiedzieć w kampanii wyborczej – powiedział pełnomocnik wyborczy PiS, poseł Krzysztof Sobolewski.

- reklama -

Polityk dodał, że w tej chwili nie chce zdradzać więcej szczegółów, aby nie ułatwiać pracy sztabowi Rafała Trzaskowskiego.

Pełnomocnik wyborczy Dudy domaga się po pierwsze sprostowania “kłamstwa, które na jednym z wieców wyborczych wypowiedział pan Rafał Trzaskowski” oraz „publikacji sprostowań w tych mediach, gdzie te słowa wybrzmiały”.

Do sprawa odniósł się Rafał Trzaskowski:

- reklama -

To kolejne kuriozum. Rządzący składają pozew i nawet nas nie informują, o czym ma być ten pozew – stwierdził kandydat Koalicji Obywatelskiej.

Źródło: PAP

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x