INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:42 | niedziela | 26.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Uliczne bandy BLM i „Antify” terroryzują Waszyngton! [VIDEO]

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

26 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Bandy aktywistów BLM przy wsparciu „Antify” terroryzują gości waszyngtońskich kawiarni i restauracji w ramach akcji solidarności z Afroamerykanami.

Tak zwani aktywiści BLM wsparci przez bojówkarzy „Antify” urządzili w Waszyngtonie polowanie na gości kawiarni i restauracji pod odkrytym niebem. W ramach akcji solidarności z Afroamerykanami sterroryzowali całe rodziny odpoczywające w ulicznych ogródkach.

Według relacji świadków opublikowanych w Instagramie i Twitterze grupy sfanatyzowanych nastolatków głośnym krzykiem „Milczenie białych jest przestępstwem”, zmuszały ludzi siedzących przy stolikach do podnoszenia rąk z zaciśniętymi pięściami.

- reklama -

Ma to być znak poparcia dla działalności BLM i równych praw Afroamerykanów. W przypadku odmowy grupy wyrostków obrzucały gości ogródków wyzwiskami, uniemożliwiając dalszy pobyt w barach i restauracjach.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Arkansas na drodze do normalności

Kolejny stan USA wprowadza prawo chroniące dzieci i młodzież przed szaleństwem ideologii LGBT. Na szczęście dla Amerykanów, kwestie te...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx