INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

21:25 | wtorek | 28.11.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Uliczne bandy BLM i „Antify” terroryzują Waszyngton! [VIDEO]

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

28 listopada

Cud czy świetna taktyka? A może jedno i drugie

18 listopada 1655 To był jeden z większych błędów Szwedów i zarazem jeden z bardziej znanych momentów historii Polski. Pomimo licznych wysiłków, nawet komuniści nie...

Koniecznie przeczytaj

Bandy aktywistów BLM przy wsparciu „Antify” terroryzują gości waszyngtońskich kawiarni i restauracji w ramach akcji solidarności z Afroamerykanami.

Tak zwani aktywiści BLM wsparci przez bojówkarzy „Antify” urządzili w Waszyngtonie polowanie na gości kawiarni i restauracji pod odkrytym niebem. W ramach akcji solidarności z Afroamerykanami sterroryzowali całe rodziny odpoczywające w ulicznych ogródkach.

Według relacji świadków opublikowanych w Instagramie i Twitterze grupy sfanatyzowanych nastolatków głośnym krzykiem „Milczenie białych jest przestępstwem”, zmuszały ludzi siedzących przy stolikach do podnoszenia rąk z zaciśniętymi pięściami.

- reklama -

Ma to być znak poparcia dla działalności BLM i równych praw Afroamerykanów. W przypadku odmowy grupy wyrostków obrzucały gości ogródków wyzwiskami, uniemożliwiając dalszy pobyt w barach i restauracjach.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Danie z premiera, czyli historia Niderlandów

Oficjalnie holenderski przewoźnik wystawił Niemcom rachunek za transport 102 tys. Żydów. Niemcy, naród skrupulatny zapłacili im miliony guldenów.  Dopiero...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx