INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:15 | niedziela | 26.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Aleksiej Nawalny: powrócę do Rosji i nadal będę kontynuował działalność opozycyjną

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

26 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Rosyjski polityk odzyskał przytomność i rozmawiał z prokuraturą.

– Aleksiej Nawalny jest już świadomy i złożył zeznania przed niemieckim prokuratorem, który przyjechał do kliniki Charity – informuje „The New York Times”.

- reklama -

– Jest w pełni przytomny i zdaje sobie sprawę, co się z nim stało – tak brzmi komunikat niemieckiego wymiaru sprawiedliwości. Natomiast według NYT, polityk zapowiedział, że nie będzie się ukrywał w Berlinie. – Powrócę do Rosji i nie zrezygnuję z działalności opozycyjnej – amerykański tytuł przekazuje słowa Nawalnego.

Tymczasem, jak informuje gazeta „Die Zeit”: „niemiecki rząd nie ma już żadnych wątpliwości, że zamachu na Nawalnego dokonały rosyjskie służby specjalne, które otrzymały rozkaz z Kremla”.

– Operację z użyciem tak niebezpiecznej trucizny mogą przeprowadzić jedynie służby specjalne, a sam środek może powstać tylko w wojskowym laboratorium – komentuje „Die Zeit”.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Arkansas na drodze do normalności

Kolejny stan USA wprowadza prawo chroniące dzieci i młodzież przed szaleństwem ideologii LGBT. Na szczęście dla Amerykanów, kwestie te...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx