INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:31 | czwartek | 29.02.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Antifa podpala amerykańskie lasy?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 lutego

Ach, co to był za ślub!

10-11 lutego 1920 Na samym wybrzeżu na pięknie wybudowanym postumencie drewnianym stał stary strażnik polskiego morza – kaszubski rybak, w stroju rybackim z wiosłem na...

Koniecznie przeczytaj

Zastępca szeryfa ze stanu Oregon twierdzi, że bojówkarze Antify celowo podpalają amerykańskie lasy.

– Anonimowy zastępca szeryfa z hrabstwa Clackamas w stanie Oregon został wysłany na przymusowy urlop po oskarżeniu bojówkarzy Antify o celowe podpalanie lasów – informuje portal HumansAreFree.

- reklama -

Jak przypomina HAF, od kilku tygodni służby ratownicze kilku stanów walczą z ogromnymi pożarami leśnymi. FBI prowadzi w tej sprawie śledztwo, ponieważ coraz więcej dowodów wskazuje, że ich przyczyną są celowe podpalenia.

Tymczasem zastępca szeryfa z Oregonu opublikował w sieci film, w którym przedstawia własne ustalenia, wskazujące, że za niszczycielską klęską żywiołową stoi Antifa. Zdaniem policjanta, bojówkarze chcą ekologicznym terroryzmem zniszczyć Stany Zjednoczone.

Natomiast szeryf Craig Roberts uzasadnił przymusowy urlop podwładnego „koniecznością zapewnienia spokoju i bezpieczeństwa, szczególnie w tak krytycznych chwilach”. Jak tłumaczy jego słowa HAF, policja obawia się fali samosądów nad schwytanymi podpalaczami.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Bazy CIA na Ukrainie

Nowojorski dziennik stawia więc tezę, której postawienie w Polsce, niechybnie skończyłoby się przypięciem łatki "ruskiej onucy", nie mówiąc o...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx