INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:32 | poniedziałek | 22.07.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Antifa podpala amerykańskie lasy?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 lipca

Bestialski mord tysięcy Polaków przez herojów Ukrainy

11 lipca 1943 Krwawa niedziela 11 lipca 1943 r. była kumulacją ludobójstwa popełnionego przez Ukraińców na Polakach. Tego dnia Ukraińcy z OUN-UPA i wspierająca...

Koniecznie przeczytaj

Zastępca szeryfa ze stanu Oregon twierdzi, że bojówkarze Antify celowo podpalają amerykańskie lasy.

– Anonimowy zastępca szeryfa z hrabstwa Clackamas w stanie Oregon został wysłany na przymusowy urlop po oskarżeniu bojówkarzy Antify o celowe podpalanie lasów – informuje portal HumansAreFree.

- reklama -

Jak przypomina HAF, od kilku tygodni służby ratownicze kilku stanów walczą z ogromnymi pożarami leśnymi. FBI prowadzi w tej sprawie śledztwo, ponieważ coraz więcej dowodów wskazuje, że ich przyczyną są celowe podpalenia.

Tymczasem zastępca szeryfa z Oregonu opublikował w sieci film, w którym przedstawia własne ustalenia, wskazujące, że za niszczycielską klęską żywiołową stoi Antifa. Zdaniem policjanta, bojówkarze chcą ekologicznym terroryzmem zniszczyć Stany Zjednoczone.

Natomiast szeryf Craig Roberts uzasadnił przymusowy urlop podwładnego „koniecznością zapewnienia spokoju i bezpieczeństwa, szczególnie w tak krytycznych chwilach”. Jak tłumaczy jego słowa HAF, policja obawia się fali samosądów nad schwytanymi podpalaczami.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Jak wygląda świat bez gotówki? Właśnie tak!

Dziewiętnasty lipca 2024 pokazał, jak będzie wyglądać świat bez gotówki, oparty wyłącznie na elektronicznym pieniądzu, obsłudze klienta, nawigacji -...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx