INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

07:21 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Antifa podpala amerykańskie lasy?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

Zastępca szeryfa ze stanu Oregon twierdzi, że bojówkarze Antify celowo podpalają amerykańskie lasy.

– Anonimowy zastępca szeryfa z hrabstwa Clackamas w stanie Oregon został wysłany na przymusowy urlop po oskarżeniu bojówkarzy Antify o celowe podpalanie lasów – informuje portal HumansAreFree.

- reklama -

Jak przypomina HAF, od kilku tygodni służby ratownicze kilku stanów walczą z ogromnymi pożarami leśnymi. FBI prowadzi w tej sprawie śledztwo, ponieważ coraz więcej dowodów wskazuje, że ich przyczyną są celowe podpalenia.

Tymczasem zastępca szeryfa z Oregonu opublikował w sieci film, w którym przedstawia własne ustalenia, wskazujące, że za niszczycielską klęską żywiołową stoi Antifa. Zdaniem policjanta, bojówkarze chcą ekologicznym terroryzmem zniszczyć Stany Zjednoczone.

Natomiast szeryf Craig Roberts uzasadnił przymusowy urlop podwładnego „koniecznością zapewnienia spokoju i bezpieczeństwa, szczególnie w tak krytycznych chwilach”. Jak tłumaczy jego słowa HAF, policja obawia się fali samosądów nad schwytanymi podpalaczami.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Amerykańskie szkoły ograniczają promocję ideologii LGBT

Środowiska LGBTQitd oraz lewackie kipią z oburzenia – kolejne amerykańskie szkoły usuwają ze swoich bibliotek „literaturę” promującą homoseksualizm i...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x