INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:14 | poniedziałek | 27.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Antifa podpala amerykańskie lasy?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Zastępca szeryfa ze stanu Oregon twierdzi, że bojówkarze Antify celowo podpalają amerykańskie lasy.

– Anonimowy zastępca szeryfa z hrabstwa Clackamas w stanie Oregon został wysłany na przymusowy urlop po oskarżeniu bojówkarzy Antify o celowe podpalanie lasów – informuje portal HumansAreFree.

- reklama -

Jak przypomina HAF, od kilku tygodni służby ratownicze kilku stanów walczą z ogromnymi pożarami leśnymi. FBI prowadzi w tej sprawie śledztwo, ponieważ coraz więcej dowodów wskazuje, że ich przyczyną są celowe podpalenia.

Tymczasem zastępca szeryfa z Oregonu opublikował w sieci film, w którym przedstawia własne ustalenia, wskazujące, że za niszczycielską klęską żywiołową stoi Antifa. Zdaniem policjanta, bojówkarze chcą ekologicznym terroryzmem zniszczyć Stany Zjednoczone.

Natomiast szeryf Craig Roberts uzasadnił przymusowy urlop podwładnego „koniecznością zapewnienia spokoju i bezpieczeństwa, szczególnie w tak krytycznych chwilach”. Jak tłumaczy jego słowa HAF, policja obawia się fali samosądów nad schwytanymi podpalaczami.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Arkansas na drodze do normalności

Kolejny stan USA wprowadza prawo chroniące dzieci i młodzież przed szaleństwem ideologii LGBT. Na szczęście dla Amerykanów, kwestie te...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx