INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

11:46 | środa | 17.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Unia Europejska oficjalnie: Aleksiej Nawalny padł ofiarą zamachu Kremla

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

17 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Komisja Europejska oficjalnie przyznała, że zamachu na opozycjonistę dokonały rosyjskie służby specjalne. Listę sankcji opracują ministrowie spraw zagranicznych UE.

„Nie mamy już żadnych wątpliwości, że Aleksiej Nawalny został otruty bojowym środkiem chemicznym z grupy „Nowiczok”, którym próbowano uśmiercić Julię i Siergieja Skripalów”. Tak brzmi oświadczenie WysokiegoPrzedstawiciela UE do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa.

- reklama -

Hiszpan Josep Borell zakomunikował oficjalnie, że „próba zabójstwa Nawalnego wpłynie na dalsze relacje UE z Rosją”. Odpowiadając na pytanie dziennikarzy o ewentualne sankcje, Borell potwierdził, że ich lista będzie przedmiotem uzgodnień specjalnego posiedzenia ministrów spraw zagranicznych Unii.

Jednocześnie „The New York Times” poinformował, że Kongres wezwał prezydenta Donalda Trumpa do opracowania amerykańskiej listy sankcji przeciwko Rosji za próbę morderstwa opozycjonisty.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx