INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:52 | poniedziałek | 27.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Unia Europejska oficjalnie: Aleksiej Nawalny padł ofiarą zamachu Kremla

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Komisja Europejska oficjalnie przyznała, że zamachu na opozycjonistę dokonały rosyjskie służby specjalne. Listę sankcji opracują ministrowie spraw zagranicznych UE.

„Nie mamy już żadnych wątpliwości, że Aleksiej Nawalny został otruty bojowym środkiem chemicznym z grupy „Nowiczok”, którym próbowano uśmiercić Julię i Siergieja Skripalów”. Tak brzmi oświadczenie WysokiegoPrzedstawiciela UE do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa.

- reklama -

Hiszpan Josep Borell zakomunikował oficjalnie, że „próba zabójstwa Nawalnego wpłynie na dalsze relacje UE z Rosją”. Odpowiadając na pytanie dziennikarzy o ewentualne sankcje, Borell potwierdził, że ich lista będzie przedmiotem uzgodnień specjalnego posiedzenia ministrów spraw zagranicznych Unii.

Jednocześnie „The New York Times” poinformował, że Kongres wezwał prezydenta Donalda Trumpa do opracowania amerykańskiej listy sankcji przeciwko Rosji za próbę morderstwa opozycjonisty.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Arkansas na drodze do normalności

Kolejny stan USA wprowadza prawo chroniące dzieci i młodzież przed szaleństwem ideologii LGBT. Na szczęście dla Amerykanów, kwestie te...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx