INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

05:38 | wtorek | 18.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Ekspert komisji Macierewicza ma poważne prokuratorskie zarzuty. Na jednym się nie skończyło!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Podkomisja smoleńska, mająca wyjaśnić przyczyny katastrofy prezydenckiego samolotu Tu 154 w 2010 r. ma poważny problem. Jednemu z jej ekspertów prokuratura postawiła poważne zarzuty. I to aż 10.

Prof. Jarosław B. podejrzewany jest przez śledczych o niedopełnienie obowiązków i przekroczenie uprawnień przy kierowaniu Zakładem Medycyny Sądowej w Łodzi. Jarosław B. nie przyznaje się do winy i uważa całą sprawę za… zemstę Zbigniewa Ziobry.

- reklama -

– Profesor miał w sposób dowolny ustalać skład zespołów biegłych, wynagrodzenia poszczególnych członków, oraz czas na wydanie opinii, co narażało zleceniodawców na ponoszenie większych kosztów. Chodzi o fałszerstwa i przekroczenie uprawnień, które w efekcie miały mu przysporzyć korzyści majątkowych. Za popełnione czyny grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności – pisze portal gazeta.pl

Na dodatek media kilkanaście dni temu opisywały konflikt Macierewicza z częścią członków podkomisji, który zakończył się wyrzuceniem kilku z nich.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Afera wokół raportu Ministerstwa Zdrowia. Sanepid zrzuca winę na szpital w Kłodzku

Ministerstwo Zdrowia pokazało raport, w którym wykazano 43 zgony z powodu COVID-19 w powiecie kłodzkim 15 stycznia. Sprawę zaczęli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x