INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:50 | środa | 26.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Duda odmówił spotkania z Gowinem! „Najpierw muszę zobaczyć kogo do siebie zaproszę”

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Prezydent Andrzej Duda wręczył odwołanemu wicepremierowi Jarosławowi Gowinowi dymisję. Podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim, Duda powiedział, że nie wiem kim teraz jest Jarosław Gowin.

I dzisiaj nie umiem sobie odpowiedzieć na pytanie, czy stoi przede mną i odbiera swoją dymisję człowiek, który nadal chce realizować ten dobry program dla Polski? Który nadal chce, żeby tak Polska się rozwijała, żeby ta linia została utrzymana?— pytał prezydent.

- reklama -

Czy też stoi przede mną ktoś, kto postanowił zmienić front i pójść dalej w polityce z kimś innym. Jest to dla mnie bardzo przykra sytuacja i muszę powiedzieć, że będę czekał Panie premierze i będę przyglądał się temu, co się dzieje. Dla mnie bardzo ważne jest to, aby obóz był cały, bo wierzę w to, że ten obóz jest w stanie wprowadzić dobre zmiany w Polsce — powiedział prezydent.

Muszę powiedzieć, że jest mi również przykro z tego powodu, że wtedy będąc jeszcze w Zjednoczonej Prawicy przyszedł Pan do mnie właśnie po to, żeby przywrócić sytuację taką, jaka powinna nastąpić w polskiej polityce i to się udało bez rozbijania obozu politycznego — podkreślił.

Duda zwrócił się do Gowina, że „tym razem nie kontaktował pan się ze mną”.

- reklama -

Nie szukał Pan możliwości mojego oddziaływania na to, żeby zmieniać sytuację. Muszę powiedzieć, że w jakimś sensie jest mi przykro i dlatego dziękuję za przybycie po odbiór tego dokumentu. Powiem tak: z przyjemnością z Panem porozmawiam, ale najpierw muszę zobaczyć kogo do siebie zaproszę — mówił.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemcy szantażują USA

Niemcy domagają się, aby pakiet sankcji wobec Rosji nie zawierał działań wymierzonych w sektor energetyczny. Rząd niemiecki jest gotowy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x