INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:22 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kaczyński zostaje w rządzie? Wszystko na to wskazuje

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Odejście z gabinetu Mateusza Morawieckiego wicepremiera Gowina wywołało potrzebę rekonstrukcji rządu. Najprawdopodobniej oznacza też, że z Jarosław Kaczyński odejdzie z rządu później, niż to pierwotnie planowano. Teraz ma to być 2022 r.

– Prezes już wspomina, że to raczej przyszły rok, a nie koniec tego – mówi gazecie.pl jeden ze współpracowników lidera PiS. – Plany przyspieszenia modernizacji armii to są główne powody, dla których prezes zostanie parę miesięcy dłużej w rządzie, niż pierwotnie planował – dodaje.

- reklama -

– Doszło do zmiany politycznej, więc kalendarz Jarosława Kaczyńskiego, oprócz pracy w rządzie, musi być w jeszcze większym stopniu wypełniony sprawami partyjnymi i koalicyjnymi – przekonuje polityk z Nowogrodzkiej.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x