INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:04 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

W Platformie coraz więcej nerwów z powodu Trzaskowskiego. „Rafał nie ma pomysłu co dalej robić”

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Bez wątpienia dzieje się w Platformie Obywatelskiej. Partyjne sondaże systematycznie spadają, a nastrój wśród działaczy jest minorowy. Ugrupowaniem szargają wewnętrzne przepychanki i wojna o wpływy, w tym o przywództwo w partii. Jak w takiej atmosferze budować silny projekt?

Sukces wyborczy Rafała Trzaskowskiego miał przynieść powiew świeżości i nowe spojrzenia na sytuację w partii. Było wiele planów i deklaracji ze strony samego Trzaskowskiego, jak i Borysa Budka, który w pierwszym tygodniu po wyborach zapowiadał zmiany. A jak jest?

- reklama -

Sondaże spadają, a w partii słychać coraz więcej krytycznych głosów, padających w kierunku Trzaskowskiego i Budki.

Rafał Trzaskowski przesypia swój sukces w wyborach prezydenckich. To z pewnością refleksja numer jeden:

Rafał nie ma pomysłu co dalej robić. Wszyscy mu mówią, że ma zrobić Ruch, skonsumować sukces prezydencki, a on nie wie jak, z kim, ani po co – mówi „Wprost” polityk opozycji.

- reklama -

I faktycznie tak wygląda sytuacja. Pojawił się plan budowania „Nowej Solidarności”, ale na samym planie i wpisaniu w mediach społecznościowych hasztagu się skończyło.

W partii słychać coraz więcej obaw, oraz deklaracji odejścia.

Z informacji uzyskanych przez CAI24.pl wynika, że politycy PO rozglądają się nad swoim miejscem w PSL, albo w nowo budowanym ruchu Szymona Hołowni Polska2050. Pytanie czy były kandydat na prezydenta będzie chciał u siebie oklepanych polityków PO?

- reklama -

Trzaskowski nie ma pomysłu co robić dalej. Cała Polska żyje sprawą ścieków wypływających z Czajki, a partyjne sondaże jadą w dół.

Pojawił się nawet pomysł wymiany lidera PO, gdyż Borys Budka w opinii wielu działaczy nie tylko sobie nie radzi, ale również jest źle oceniany przez Polaków choćby w sondażach zaufania.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x